Kategorie D10N

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    60 m,  6 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:31:00 ......................... VAK C 4 = 10:34:00 232876 Radová Kateřina ABM 0199 C 7 = 10:37:00 49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 10 = 10:40:00 ......................... VAK C 13 = 10:43:00 119 Matoušková Julie ZBM 0058 C 16 = 10:46:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 C 19 = 10:49:00 515472 Lysáková Denisa UBM 0054 C 22 = 10:52:00 515449 Humlíčková Martina UBM 0151 C 25 = 10:55:00 438040 Poloučková Petra ABM 0155 C 28 = 10:58:00 ......................... VAK C 31 = 11:01:00

Kategorie D12

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    60 m,  7 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
332961 Odehnalová Klára ABM 9956 B 34 = 11:04:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 C 38 = 11:08:00 229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 42 = 11:12:00 331027 Chroustová Šárka VBM 9851 C 46 = 11:16:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 50 = 11:20:00 219259 Muselíková Michaela ABM 9898 C 54 = 11:24:00 410335 Šimková Veronika ZBM 9861 C 58 = 11:28:00 ? Pátečková Petra X02 C 62 = 11:32:00 neregistro 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 C 66 = 11:36:00

Kategorie D14

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    90 m,  9 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 416017 Hovořáková Anna ZBM 9653 C 3 = 10:33:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 6 = 10:36:00 230672 Granátová Alžběta TBM 9759 B 9 = 10:39:00 114 Koporová Lenka ZBM 9753 C 12 = 10:42:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 15 = 10:45:00 ......................... VAK C 18 = 10:48:00 ? Balážová Kristýna RBK 9751 C 21 = 10:51:00 53218 Syrovátková Vladimíra ABM 9751 B 24 = 10:54:00 410329 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 27 = 10:57:00 ......................... VAK C 30 = 11:00:00

Kategorie D16

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   125 m, 10 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331025 Chroustová Lenka VBM 9451 C 47 = 11:17:00 220400 Doleželová Kateřina PZR 9559 A 51 = 11:21:00 ? Tužilová Magdaléna RBK 9452 C 55 = 11:25:00 neregistro 320136 Granátová Kateřina TBM 9558 C 59 = 11:29:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 63 = 11:33:00

Kategorie D18

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   160 m, 13 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53161 Blažková Kateřina RBK 9350 C 52 = 11:22:00 53767 Podešvová Vlasta ADA 9251 B 58 = 11:28:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B 64 = 11:34:00

Kategorie D21C

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   225 m, 16 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:31:00 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 3 = 10:33:00 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 5 = 10:35:00 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 A 7 = 10:37:00 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 9 = 10:39:00 8092 Marečková Michaela RBK 9256 C 11 = 10:41:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 13 = 10:43:00 ......................... VAK C 15 = 10:45:00 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 17 = 10:47:00 53312 Chloupková Barbora VBM 8455 C 19 = 10:49:00 331476 Ptáčková Nikol BBM 7850 C 21 = 10:51:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 23 = 10:53:00 ......................... VAK C 25 = 10:55:00 4781 Procházková Lucie ADA 8880 C 27 = 10:57:00 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 29 = 10:59:00 209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 31 = 11:01:00 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A 33 = 11:03:00 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 35 = 11:05:00 ......................... VAK C 37 = 11:07:00 53766 Moučková Andrea RBK 9257 B 39 = 11:09:00 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 C 41 = 11:11:00 8899 Hlavová Jindra KON 8989 E 43 = 11:13:00 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 45 = 11:15:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 47 = 11:17:00 ......................... VAK C 49 = 11:19:00

Kategorie D21D

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   105 m, 12 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219277 Tomanová Veronika LBM 7751 C 46 = 11:16:00 ......................... VAK C 50 = 11:20:00 434829 Šichová Radka ABM 8051 C 54 = 11:24:00 ......................... VAK C 58 = 11:28:00 53288 Lukášová Lenka TBM 6653 C 62 = 11:32:00 845424 Nováková Jana ZBM 8454 C 66 = 11:36:00 49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 70 = 11:40:00

Kategorie D35

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   185 m, 14 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 0 = 10:30:00 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 2 = 10:32:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 4 = 10:34:00 416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C 6 = 10:36:00 52037 Ehlová Pavla ZBM 7355 C 8 = 10:38:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 10 = 10:40:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 12 = 10:42:00 53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C 14 = 10:44:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 16 = 10:46:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 18 = 10:48:00 53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 20 = 10:50:00 336761 Sošková Renata YBM 6651 C 22 = 10:52:00 8010 Radová Martina ABM 7451 C 24 = 10:54:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 26 = 10:56:00 232038 Nykodýmová Monika TBM 6870 C 28 = 10:58:00 410344 Blažková Hana RBK 6957 C 30 = 11:00:00 416013 Muselíková Vladislava ABM 7051 C 32 = 11:02:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 34 = 11:04:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 36 = 11:06:00 49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 38 = 11:08:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 40 = 11:10:00

Kategorie D45

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 10 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 48 = 11:18:00 301245 Pospíšilová Hana YBM 5951 C 51 = 11:21:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 54 = 11:24:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 57 = 11:27:00 49601 Jalová Marie RBK 5761 C 60 = 11:30:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 63 = 11:33:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 66 = 11:36:00 ......................... VAK C 69 = 11:39:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 72 = 11:42:00 52035 Rysková Dana LBM 5980 C 75 = 11:45:00 232516 Starčuková Jana YBM 6451 C 78 = 11:48:00 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 81 = 11:51:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 84 = 11:54:00 ......................... VAK C 87 = 11:57:00

Kategorie D55

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    75 m,  8 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 36 = 11:06:00 53219 Říhová Marie VBM 3086 C 40 = 11:10:00 52092 Henková Svatava RBK 5454 C 44 = 11:14:00 49672 Machová Hana YBM 3851 C 48 = 11:18:00

Kategorie H10N

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    60 m,  5 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 11:05:00 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 C 39 = 11:09:00 515470 Horký Petr UBM 0102 C 43 = 11:13:00 ? Vyskočil Pavel RBK 0001 C 47 = 11:17:00 ......................... VAK C 51 = 11:21:00 207849 Adámek Filip ABM 0101 C 55 = 11:25:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 C 59 = 11:29:00 416020 Lukáš Martin TBM 0222 C 63 = 11:33:00 ......................... VAK C 67 = 11:37:00

Kategorie H12

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    75 m,  8 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Berka Vratislav RBK 9804 C 34 = 11:04:00 neregistro 339553 Soška Marek ZBM 9807 B 38 = 11:08:00 438043 Florián Vojtěch ABM 9901 C 42 = 11:12:00 247337 Žáček Matěj RBK 9802 B 46 = 11:16:00 232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 C 50 = 11:20:00 630000 Wing Tom RBK 9801 B 54 = 11:24:00 331599 Starčuk Zenon YBM 9901 C 58 = 11:28:00 219241 Blažek Jan RBK 9901 C 62 = 11:32:00

Kategorie H14

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   115 m,  9 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 35 = 11:05:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 39 = 11:09:00 ? Gromeš Jan RBK 9601 C 43 = 11:13:00 361940 Nekut Tomáš ABM 9711 C 47 = 11:17:00 331554 Kadlec Michal BBM 9602 B 51 = 11:21:00

Kategorie H16

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   170 m, 13 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 55 = 11:25:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 59 = 11:29:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 63 = 11:33:00 410343 Musil Milan RBK 9501 C 67 = 11:37:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 71 = 11:41:00 232266 Brlica Jan ZBM 9502 C 75 = 11:45:00

Kategorie H18

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení   200 m, 16 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
330649 Kučera Kryštof VBM 9204 B 1 = 10:31:00

Kategorie H21C

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení   260 m, 20 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4015 Matula Petr ADA 8202 C 0 = 10:30:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 2 = 10:32:00 920675 Brlica Pavel TBM 6517 C 4 = 10:34:00 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 6 = 10:36:00 247323 Mareček Jiří RBK 5930 C 8 = 10:38:00 888891 Bravený Vít ZBM 9102 A 10 = 10:40:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 12 = 10:42:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 14 = 10:44:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 16 = 10:46:00 247328 Šindelka Antonín RBK 7215 C 18 = 10:48:00 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 20 = 10:50:00 232026 Berka Milan RBK 9011 C 22 = 10:52:00 ......................... VAK C 24 = 10:54:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 26 = 10:56:00 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 28 = 10:58:00 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 30 = 11:00:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 32 = 11:02:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 34 = 11:04:00 520540 Brabec Jaroslav ZBM 8242 C 36 = 11:06:00 ......................... VAK C 38 = 11:08:00 999666 König Lukáš ZBM 8001 C 40 = 11:10:00 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 R 42 = 11:12:00 348120 Chvátal Lukáš ZBM 8309 C 44 = 11:14:00 ......................... VAK C 46 = 11:16:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 48 = 11:18:00 ......................... VAK C 50 = 11:20:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 52 = 11:22:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 54 = 11:24:00 8004 Rada Pavel ABM 7401 C 56 = 11:26:00 52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 58 = 11:28:00 436405 Vedra David TBM 7402 C 60 = 11:30:00 887901 Ehl Jiří ZBM 7701 C 62 = 11:32:00

Kategorie H21D

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   180 m, 14 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 53303 Chloupek Tomáš VBM 8404 C 3 = 10:33:00 8812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C 6 = 10:36:00 438042 Polouček Pavel ABM 7100 C 9 = 10:39:00 neregistro ? Kořán Pavel VBM 7401 C 12 = 10:42:00 410332 Brodecký Radek RBK 8004 C 15 = 10:45:00 52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 18 = 10:48:00 53485 Čech Viktor VBM 8001 C 21 = 10:51:00 53233 Gryc Jan TBM 6709 C 24 = 10:54:00 301285 Pekárek Michal RBK 9015 C 27 = 10:57:00 52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 30 = 11:00:00 49900 Jalový Michal RBK 8724 C 33 = 11:03:00 52017 Toman Ondřej LBM 7517 C 36 = 11:06:00 897375 Zejda Jiří ABM 7805 C 39 = 11:09:00 ......................... VAK C 42 = 11:12:00

Kategorie H35

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   220 m, 18 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53234 Schwab David TBM 7401 C 0 = 10:30:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 3 = 10:33:00 53735 Hrouda Petr VBM 6900 C 6 = 10:36:00 52163 Jalový Vlastimil RBK 6120 C 9 = 10:39:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 12 = 10:42:00 410187 Starčuk Zenon YBM 6202 C 15 = 10:45:00 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 18 = 10:48:00 4783 Mokrý Pavel ABM 6801 C 21 = 10:51:00 neregistro 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 24 = 10:54:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 27 = 10:57:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 30 = 11:00:00 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 33 = 11:03:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 36 = 11:06:00 515434 Humlíček René UBM 7101 C 39 = 11:09:00 247336 Žáček Zbyněk RBK 7101 C 42 = 11:12:00 ? Galík Pavel VBM 6106 C 45 = 11:15:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 48 = 11:18:00 500260 Adámek Libor ABM 6707 C 51 = 11:21:00 ? Odehnal Luděk X01 74 C 54 = 11:24:00 neregistro

Kategorie H45

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   210 m, 15 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 3 = 10:33:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 5 = 10:35:00 53263 Nykodým Petr TBM 6307 C 7 = 10:37:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 9 = 10:39:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 11 = 10:41:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 13 = 10:43:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 15 = 10:45:00 4644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 17 = 10:47:00 ......................... VAK C 19 = 10:49:00 52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 21 = 10:51:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 23 = 10:53:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 25 = 10:55:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 27 = 10:57:00 52006 Kazda Bohumil RBK 6201 C 29 = 10:59:00 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 31 = 11:01:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 33 = 11:03:00 320129 Hubík Petr TBM 5913 C 35 = 11:05:00 49393 Hruška Tomáš YBM 6401 C 37 = 11:07:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 39 = 11:09:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 41 = 11:11:00 301235 Šuler Josef TBM 6005 C 43 = 11:13:00 49652 Pospíšil Aleš YBM 6001 C 45 = 11:15:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 47 = 11:17:00 52248 Nešpor Jan TTR 6101 C 49 = 11:19:00 ......................... VAK C 51 = 11:21:00

Kategorie H55

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   125 m, 12 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
320135 Procházka Jan TBM 4907 C 10 = 10:40:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 14 = 10:44:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 18 = 10:48:00 49264 Novotný Jan UBM 4401 C 22 = 10:52:00 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 26 = 10:56:00 52521 Šnyrch František ABM 4902 C 30 = 11:00:00 224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 34 = 11:04:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 38 = 11:08:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 42 = 11:12:00 410369 Komínek Jiří TBM 4639 C 46 = 11:16:00

Kategorie HDR

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    60 m,  6 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 331011 Chroustová Michaela VBM 0451 C 0 = 10:30:00 neregistro 410340 Ehl Ondřej ZBM 0404 C 0 = 10:30:00 232742 Hlaváčová Lucie TBM 0660 C 0 = 10:30:00 438633 Horký Jakub UBM 0501 C 0 = 10:30:00 416024 Hovořáková Karolína VBM 0351 C 0 = 10:30:00 neregistro 53270 Miková Iva TBM 7071 C 0 = 10:30:00 410323 Miková Lenka TBM 0460 C 0 = 10:30:00 438021 Nekutová Pavlína ABM 0251 C 0 = 10:30:00 ? Nešpor Jiří TTR 0502 C 0 = 10:30:00 neregistro 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 0 = 10:30:00 ? Odehnal Tomáš X01 05 C 0 = 10:30:00 neregistro 438041 Poloučková Hana ABM 0350 C 0 = 10:30:00 515088 Pulec Matěj VBM 0001 C 0 = 10:30:00 420418 Rada Štěpán ABM 0404 C 0 = 10:30:00 515446 Račanský Jakub UBM 0503 C 0 = 10:30:00 515452 Račanský Jan UBM 0302 C 0 = 10:30:00 416018 Schwab Filip TBM 0710 C 0 = 10:30:00 420427 Syrovátková Andrea ABM 0059 C 0 = 10:30:00 52032 Tomanová Eliška LBM 0651 C 0 = 10:30:00 ? Vedra Tobiáš TBM 0621 C 0 = 10:30:00 438603 Vedrová Ela TBM 0357 C 0 = 10:30:00

Kategorie P

27.03.2010 1.JmL - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   100 m,  8 kontrol           tištěno 25.03.2010   11:50

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 ......................... VAK C 0 = 10:30:00 995827 Chmelík Milan ABM 4501 C 0 = 10:30:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 B 0 = 10:30:00 416101 Hrušková Kristýna YBM 9152 C 0 = 10:30:00 515445 Humlíčková Jana UBM 7351 C 0 = 10:30:00 361980 Lysáková Iveta UBM C 0 = 10:30:00 neregistro ? Nečasová Barbora RBK 9451 C 0 = 10:30:00 332949 Obrátil Vilém ABM 9209 C 0 = 10:30:00 ? Odehnalová Lucie RBK 9051 C 0 = 10:30:00 neregistro


© xob 2009